Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Kayseri’ teşekkürü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Konteyner kentte incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bölgede yapılan çalışmalara verdikleri destekten dolayı Önder Büyükkılıç ve Kayseri halkına teşekkür etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, depremin olduğu bölgeye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Karacasu Yerleşkesi’nde Büyükşehir Belediyesi ve AFAD iş birliğiyle kurulan ilk konteyner kentte karşıladı. .

Başkan Büyükkılıç, konteyner kentin AFAD iş birliğiyle altyapısıyla birlikte kullanıma hazır hale geldiğini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı konteyner kentte karşıladıklarını belirterek, “Kahramanmaraş’ta Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli ve beraberindeki heyet konteyner kentte. soruşturmalar yaptı. Sayın Cumhurbaşkanımız Kayseri halkına ve Kayseri halkına desteklerinden dolayı teşekkür etti.”

Geçici de olsa depremden etkilenen vatandaşlara yeniden sıcak bir yuva oluşturmayı hedeflediklerini vurgulayan Büyükkılıç, depremin yaralarını sarmak için bölgede var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu