Yaşam

Acun Ilıcalı, oyundaki isteksiz tavrından rahatsız olan Merve’yi diskalifiye etti.

Survivor 2023 bölümünde beklenmedik bir diskalifiye olayı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda Merve’nin tavırlarından rahatsız olan Acun Ilıcalı, onu sert sözlerle eleştirdi ve diskalifiye etti.

Sevdiğini özlediği için gönülsüz oynadı

Merve’nin dokunulmazlık oyununda isteksiz tavrı ve takımını kaybetmesinden bahseden Ilıcalı, Survivor tarihinde bu durumun çok nadir yaşandığını söyledi. Survivor Merve’nin sevgilisini özlediği ve ateş etmediği için yarışmada isteksiz oynadığını söyleyen Acun Ilıcalı, “Burada kimsenin emeğine izin vermem. Onu korumak zorundayım” dedi.

“DOSTLARINIZI SÖYLEMEDEN BIRAKABİLİRSİNİZ”

Yarışmacının durumunu sert bir dille eleştiren Ilıcalı, “Şaşırdım. Bunu yapanı görmedim mesela, biliyor musunuz? Bugün yaşananlar çok ender göreceğimiz bir olay. Survivor’da bana göre.Özveri olmak zorundasın.Kendini düşünemiyorsun.Başkaları için bir şeyler yapan biri misin?”Genelde nasılsın?

HAYAT ÖPÜCÜĞÜ İLGİ GÖRDÜ

Ilıcalı, sözlerinin ardından Merve’ye rakip arkadaşlarıyla vedalaşmasına bile izin vermeden ada yönetim kurulundan ayrılmasını söyledi. Önceki bölümlerde hayat hikayesini anlatan Merve Yıldırım, mücadelesinin 11 yaşında annesinin onu evden kovmasıyla başladığını söyledi.

haberdinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu