Yaşam

Zeynep Bastık vefa borcunu ödedi

İSTANBUL (İGFA) – Bugüne kadar çıkardığı müziklerle kendine farklı bir dinleyici kitlesi oluşturan Zeynep Bastık, adından söz ettirecek bir iş birliğine imza attı. Bastık, yapımcı Davet Telkıvıran’ın Türk pop müziğinin en önemli isimlerini bir araya getiren proje albümüne konuk oldu. İkili, “Sen Sandım” şarkısında düet seslendirdi. Albümün üçüncü teklisi olarak çıkan “Sen Sandım”ın söz ve bestesi Çağrı Telkıvıran’a ait.

Zeynep Bastık’ın 2019’da çıkan ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan “Her Yerde Sen” adlı şarkısı Çağrı Telkıvıran imzalı. Bastık bir anlamda vefa borcunu ödeyerek albümde yer aldı.

R&B ve pop tınılarının sentezinden oluşan yaz müziği “Sen Sandım” için Zeynep Bastık’ın Urla’daki çiftlik evinde klip çekildi.

Hypers yönetmeni Mali Ergin imzalı klipte Dave Telkıvıran’ın yaptığı bir hatadan dolayı Zeynep Bastık’tan özür dilemesi ve af süreci komik bir dille anlatılıyor. Klibi çekerken çok eğlendiklerini belirten ikili gülerek, “Gerçek hayatta da hep böyleyiz” dedi.

Önce Ege Çubukçu, ardından Simge ve şimdi de Zeynep Bastık’ın müziğiyle merak uyandıran Çağrı Telkıvıran’ın projesinin sıradaki müziği ve sanatçısı merakla bekleniyor. Sürprizlerle dolu albümden yeni single’lar peş peşe çıkmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu