Haber

Yeşilçam’ın Gamzeli Güzeli Dördüncü Kez Kansere Yakalanan Bahar Öztan, Sağlığına İlişkin Açıklamada Bulundu

Yeşilçam’ın ‘gamzeli güzeli’ olarak bilinen Bahar Öztan, geçtiğimiz mart ayında dördüncü kez kansere yakalandığını kamuoyuna duyurmuştu. Kolon kanseri teşhisi konulan ve ikinci kez ameliyat olan Öztan, son durumu hakkında bilgi verdi.

61 yaşındaki sanatçı, hastalığa yeniden yakalandığını açıklayarak, “Birçok kişinin kaldıramadığı hastalıklarla boğuştum. Herkes dua etmeye devam etti ve çok güzel enerjiler gönderdi.”

İstanbul’dan taşındıktan sonra oğlu Yiğit Çolak ile Bodrum’da otel müdürü olarak çalışan yıldız, kanserle mücadelesine yeniden başladı.

Kanseri 3 kez yenen oyuncu, geçtiğimiz günlerde Muğla’da tedavi görüyordu. Bu dönemde ikinci kez ameliyat olduğunu paylaşan Öztan, sağlık durumundan bahsetti.

“Herşey iyi gidiyor”

‘Herkese merhaba, uzun zaman önce sizin için bu fotoğrafı çekmek istemiştim ama ikinci bir ameliyat geçirdiğim için eski haline geri döndük. Çok şükür şu anda yeterliyim. Önceki günlerde kendimi pek iyi hissetmiyordum. Telefonu bile açamadım. Her şey çok iyi gidiyor. Hepinizi seviyorum. Oğlumu, kardeşimi, arkadaşlarımı, sevdiklerimi, sevdiklerimi, hepinizi çok seviyorum. Benim için endişelenme, her şey yolunda. İnşallah daha da yeterli olur. Hala hastanedeyim. Kesinlikle yakında çıkacağım. Sana kucak dolusu sevgiler. Dualarınız o kadar iyi geldi ki, teşekkür ederim.’

Bahar Öztan’ın paylaşımı ?

haber-foca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu