Haber

Yeni Skoda Superb ve Kodiaq Modellerinin Kabinleri Tanıtıldı

Skoda’nın yeni nesil otomobilleriyle premium segmentte kendini konumlandırıyor. Son olarak yeni 2024 Skoda Superb ve Kodiaq modellerinin kabin görselleri paylaşıldı. Konuyla ilgili tüm detayları da paylaşıyoruz.

İşte yeni Skoda Superb ve Kodiaq!

Yeni nesil Superb ve Kodiaq modellerinin dünya prömiyeri öncesinde Škoda, tamamen yeniden tasarlanan kabinini tanıttı. Superb ve Kodiaq modelleri, pratik, kullanıcı dostu ve akılcı çözümleriyle dikkat çeken kabinini yeni nesilde daha da ileriye taşıyor.

Yeni modeller, dijital kokpit, ön camdaki aynalı ekran ve 13 inçlik bilgi-eğlence ekranıyla kabinlerde yeni teknolojileri ve şıklığı sunuyor. Yeni nesil Kodiaq ve Superb, geniş kabinlerinde tüm yolculara daha fazla konfor sağlarken, göz alıcı tasarımından ve kalitesinden de ödün vermiyor.

Skoda fiyat listesi 2023: Tüm modeller ve teklifler

Daha fazla konfor, teknoloji ve pratiklik sunulacak

Škoda, konfor ve teknoloji tezi olan yeni nesil Kodiaq ve Superb ile bu başarısını daha da ileriye taşıyacak. Yeniden tasarlanan kabinde direksiyon simidi, göstergeler, gösterge paneli ve dekoratif döşemeler daha dikkat çekici hale getirildi.

Bir Škoda modelinde ilk kez, kontrolün direksiyon kolonuna kaydırılması orta konsolda daha geniş bir alan sunarken, 10 inçlik Dijital Gösterge Paneli, ön camda projeksiyonlu baş üstü gösterge ekranı ve 13 inçlik yüksek gösterge paneli. çözünürlüklü yatay dokunmatik multimedya ekranı aracın teknolojik yönünü vurguluyor.

Hem fiziksel hem de dijital dünyayı bir araya getiren Akıllı Aramalar, araç özelliklerinin yönetilmesini kolaylaştırarak sürüşü daha güvenli hale getiriyor ve her sürüş koşulunda istenilen ayarların kolaylıkla yapılabilmesini sağlıyor. Üçlü döner düğme tasarımına sahip olan bu düğmeler, yüksek dokunsal kalitenin yanı sıra sezgisel kullanım da sağlar.

Aynı anda basılabilen ve döndürülebilen bu akıllı düğmelerin her biri, çeşitli araç fonksiyonlarına kolay erişim sağlıyor. Bu butonlardan sıcaklık, koltuk ısıtma/soğutma, fan hızı, havalandırma yönü, ses ayarları, sürüş modları veya harita yakınlaştırma/uzaklaştırma gibi özellikler yönetilebiliyor.

Araç içindeki konfor ve pratiklik düzeyi, 15W’a kadar kablosuz hızlı şarj, pnömatik masajlı koltuklar, 45W güç çıkışına sahip dört adede kadar USB-C bağlantı noktası ve arka görünümde kullanışlı 15W USB-C bağlantı noktasıyla daha da ileri gidiyor ayna. taşınıyor. Ancak sürdürülebilirlik amacıyla Škoda, yeni Kodiaq ve yeni Superb modellerinde yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış döşemeler kullanıyor.

Kaynak: Shiftdelete / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu