Yaşam

RİHANNA’NIN İLK BEBEĞİNİN ADI BELLİ OLDU

İlk çocukları dünyaya geldikten bir yıl sonra, Rihanna ve A$AP Rocky’nin erkek bebeklerinin adı nihayet açıklandı: “RZA Athelston Mayers”.

Tuhaf isim, hip hop grubu Wu-Tang Clan’ın solisti RZA’ya (gerçek adı Robert Fitzgerald) bir gönderme. Göbek adı, gerçek adı (Wikipedia’ya göre) Rakim Athelstone Mayers olan babasına bir selam gibi görünen Athelston’dur. İkinci isimler farklı yazıldığı için bunun kasıtlı olup olmadığı belli değil.

Rihanna, Mayıs 2022’de bebek RZA’yı doğurdu, ancak ayrıntıları nispeten gizli tuttu. Yakın zamana kadar RZA, bebeğin sevimli resimlerini Instagram’da yayınlamaya ve onunla birlikte görünmeye başladı.

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Badgalriri (@badgalriri) tarafından paylaşılan bir yayın

Çift, ikinci çocuklarının ismine ilişkin düşüncelerini henüz açıklamadı. Ancak Rihanna’nın babası Ronald Fenty, çiftin ikinci bebeğin adı hakkında bir fikirleri olduğunu ancak “Size söylersem kafamı uçurur” diyerek daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti.

Bu aşamada Rihanna’nın ikinci bebeğinin ne zaman doğacağı henüz bilinmiyor. Ancak RZA bebeğinin Rihanna’nın hamileliğini açıklamasından dört ay sonra doğduğu göz önüne alındığında, ikinci bebeğin her an doğmasını bekleyebileceğimizi varsayıyoruz.

ciftlik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu