Haber

Okey masasında tartıştı: Otomobili kundaklandı

GÜNGÖREN’de Sait Akbarov, okey masasında tartıştığı kişiden otomobilini kundakladığı iddiasıyla şikayetçi oldu. Aracın kundaklanması güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay dün gece saatlerinde Mareşal Çakmak Mahallesi’nde yaşandı. Teze nazaran Sait Akbarov bir mühlet evvel okey oynadığı arkadaşlarından biriyle tartıştı. Tartışma hasımlığa dönüştü. İkili ortasında daima sürtüşmeler yaşandı.

Akbarov’un savına nazaran tartıştığı kişi, gece saatlerinde meskeninin önüne gelerek arabasının camını kırmak istedi. Tekraren cama vuran kuşkulu, elindeki yanıcı husus ile arabası ateşe verip kaçtı. Araba itfaiye grupları tarafından söndürülürken kullanılmaz hale geldi. Telefonla tehditler aldığını söyleyen Akbarov, arabasını yakacak kadar bir sorun yaşamadığını söyledi.

“OKEY MASASINDA BİR SÜRTÜŞME YAŞANDI”Otomobili kundaklanan Sait Akbarov “Gece 04.00 sıralarında yengem aradı ‘arabanı yakmışlar’ diye. İndim aşağı araç kül olmuş. Kamera kayıtlarına baktım, bir kişi geliyor lastiklere bir şey sıkıyor ateşe veriyor. Şu anda polis araştırıyor. Ben dişimden tırnağımdan kesip bu aracı aldım. İsim vermek istemiyorum, kim olduğu yakında ortaya çıkar. Ortamızda ufak bir tartışma yaşandı buna hasımlık denilmez ufak bir sürtüşme yaşandı. Oyun masasında bir sürtüşme yaşandı o kadar. Okey masasında oyun sırasında bir sürtüşme oldu. Birkaç kere telefonda beni tehdit etti. Ben aldırış etmedim. Şikayetçiyim davacıyım sonuna kadar gideceğim. Aracım  şu anda kullanılmaz halde” dedi.

KUNDAKLAMA ANLARI KAMERADAÖte yandan arabanın kundaklama anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İmgelerde, bir kişinin sokağa gelerek park halindeki arabanın camına vurduğu, camı kıramayınca arabası ateşe verdiği görülüyor.

Otomobili yakan şahıstan şikayetçi olmasının akabinde polis takımları olayı gerçekleştiren ve kaçan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu