Haber

Interpol’ün kırmızı bültenle aradığı 2 kişi Türkiye’de yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Hatalarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinasyonunda İstanbul merkezli 7 ilde MASAK iş birliğiyle yürütülen operasyonlarda 2’si Interpol tarafından aranan 34 zanlının yakalandığını bildirdi.

“34 KİŞİ HAKKINDA EYLEM YAPILDI”

Bakan Yerlikaya yaptığı açıklamada; “2 suç makinesi Interpol tarafından arananlar tarafından kırmızı bültenle yakalandı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğümüzün MASAK iş birliğiyle Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirdiği operasyonda 2 kişi olmak üzere toplam 34 kişi yargılandı. İnterpol Kırmızı Bülteni ile arananlar.

“ZEHİR TACİRCİLERİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK”

Ankara, İzmir, Aydın, Muğla, Isparta ve Konya’da düzenlenen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde, uyuşturucu ticaretinden elde edilen nakit para, çok sayıda kripto telefon, birçok ülkeye ait sahte pasaport, nüfus cüzdanı, tabanca ve fişek ele geçirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün kahraman polislerini ve MASAK ekibini yürekten kutluyorum. Zehir tacirleri, kabahatler ve suçlularla mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

kirikhanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu