Haber

Galatasaray: Sizin adınıza utanıyoruz!

Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un Yüksel Yönetim Kurulu toplantısındaki sözlerinin ardından açıklama yaptı.

Galatasaray’dan yapılan açıklamada, “116 yıllık güzide rakibimiz, başındaki yöneticiler sayesinde kuruluşundan bu yana düşmeyecek bir seviyeye indi.”söylendi.

İşte Galatasaray’ın ‘Sizin adınıza utanıyoruz’ başlıklı açıklaması:

“Neredeyse her gün üst üste yaptığınız tutarsız açıklamaların çoğuna toplumsal gerilimi artırmamak adına yanıt vermiyoruz.

Kutuplaştırıcı dil kullanmaktan, iftira niteliğinde söylemlerden, yarattığınız hikayelerle manipülasyonlardan, toplumu bölmekten vazgeçin.

116 yıllık seçkin rakibimiz, başındaki yöneticiler sayesinde kuruluşundan bu yana düşmediği bir seviyeye indi.

Başarısızlıklarınız, kişisel hesaplarınız ve çıkarlarınız için kullandığınız nefret diliyle Türk sporunu ve insanımızı daha fazla strese sokmayın.
Tarihte görülmemiş bu utanç verici seviyeye inmeyeceğiz. Sahada kalmaya ve orada kazanmaya devam edeceğiz.

Galatasaray Spor Kulübü.”

“TFF oradaki köstebeğe dikkat”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün Yüksel Meclis Yönetim Kurulu’nun Nisan ayı Olağan Toplantısı’nda Galatasaray hakkında şu ifadeleri kullandı:

“TFF’ye gittik ve ‘Sayın liderimiz iyi niyetten şüphelenmeye başladık. Fenerbahçe’yi şampiyon yapmama talimatı mı aldınız?’ dedik. dedik.”

“Her şubenin federasyonuyla görüşüyoruz. Bilinen kulüp başkanına sesleniyorum randevu alarak gittik randevusuz gittin eski bürokrat köstebeğinle konuşarak. Yazıklar olsun.” Biz gittiğimiz için ayrıldınız. Oradaki köstebek sabahtan akşama kadar çalışıyor. Futbolu yönetsinler diye onları seçtik. Bir kulübün çıkarlarını korumak için seçmedik. TFF oradaki köstebeğe dikkat etmeli.”

“Bugün TFF ‘Neyse kardeşimin belgesi var’ deyip arkasında dursa. ‘Belge bizde’ diyorsunuz, biz bu sinemayı geçmişte gördük. Neye sahip olduğunu açıkla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu